Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Doğum Günün Kutlu Olsun musti_show
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Doğum Günün Kutlu Olsun musti_show
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 09:59:00    Mesaj Konusu: Doğum Günün Kutlu Olsun musti_show Alıntıyla Cevap Ver

Abi sıfatıyla süslenmiş güzel varlık, babam uzaklarda olduğunda babalık görevi üstlenen, sıkıntım olduğunda dert ortağım, kararsız kaldığım anlarda yol göstericim… Abi sıfatı taşıyan ama her şeyim, canım…

Gerçek doğum günün nüfus cüzdanında değil belki ama olsun. Bir ay önce ya da 2 ay sonra doğmuşsun ne fark eder. Sonuç itibariyle iyiki doğmuşsun ve iyiki kardeşinim, iyiki senin gibi güzel yürekli bir abim var.

Seni çok seviyorum.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Doğum Günün Kutlu Olsun

Yıllar birer, birer çalsa da ömründen....
Gülücükler eksik olmasın,gül yüzünden
Hiç pişmanlık duyma,doğduğun günden
Bu gün senin doğum günün; kutlu olsun! .

Yeni yaş yeni bir umut, dilersen gönülden
Hep sevil,sevgi eksik olmasın yüreğinden
Naçizane iki dörtlük döküldü şair dilimden
Bu gün senin doğum günün; kutlu olsun! .

Güven Biçer

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 10:02:07    Mesaj Konusu: Re: Doğum Günün Kutlu Olsun musti_show Alıntıyla Cevap Ver

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 11:10:52    Mesaj Konusu: Re: Doğum Günün Kutlu Olsun musti_show Alıntıyla Cevap Ver

doğum günün kutlu olsun nutlu ol senelerce
sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 11:28:29    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Degerli kardesim. MUSTI SHOW

Bu gun cok guzel bir gun. Cunku senin dogum gunun. Rabbime sukurler oslunki seni tanidim ve yine sukurler olsunki dogmussun. Guzel kalbinle, Guzel ahlakinla,Guzel gulucuklerinle bizlere renk verdin guzellikler verdin.
Babanla yillarca bu topraklarda gorustuk. Birbirimiz cok iyi biliyoruz ve taniyoruz. Seni tanimak bu seneye nasib oldu. Iyiki tanimisim ve iyiki varsin.
Gurbet arkadasimin oglu olman bu kadar guzel ahlaki kisiligi insanlarla en guzel iletisimi saglaman beni gururlandirdi hep. Bundan dolayi sana sonsuz tesekkur ediyorum ve dogum gununu en icten dileklerimle kutluyorum. Yuce rabbim omrun boyunca istedigin ve senin icin hayirli olacak butun guzellikleri sana versin. iyiki dogdun iyiki varsin.Nice mutlu yillaraa. kırmızı gül kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 13:56:41    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

musti kardeşim doğum gününü kutlar sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar dilerim

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 14:46:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

FATMACIM YINE YAPTIN YAPACAGINI YAZDIGIN YAZI OKADAR GÜZELKİ KENDİMİ EKSİK HİSETTİM İNAN VE DE BİR O KADAR MAHCUP.GUZEL DİLEKLERİN İÇİN COK COK COKK TEŞEKKURLERRR.
SEVGİLİ ELİF TEMENNİLERİNE KOCAMAN TESEKKURLERRR.ZAFERRR KANATLARIN DA SEVGİ OLAN KUSLARA, DEGİL BONCUKTAN TASTAN BİLE OLSA PENCEREM SONUNA KADAR AÇIK.
SAYGIDEGER ZKDARIZA VE AYANDIRA ABIM,İNSAN DOGUNCA HER SEYDEN HABERSIZ VE DE ANLAMSIZ KENDI ICIN.FAKAT YASADIGI MUDDETCE DOGDUGU VEYASADIGI GUNU ANLAMLI KILAN HAYATINDAKI GUZELLIKLERDIR.SİZLERİDE HAYATIMDAKİ GÜZELLİKLER OLARAK BİLMEK MUTLULUGUN EN GUZELİ..
HEPİNİZ HARIKASINIZ VE BENIM ICIN DEGERLISINIZ kırmızı gül

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön

^^KaRaYeL^^

Miss Admin
<b>Miss Admin</b>

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 14:58:49    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yaşamın penceresini bir aralık aralayarak düşeriz yaşamın kollarına, annemizin kollarından. Bir aralıkta yol alırken ömrümüz varlığımız tırmanır takvim yokuşlarını. Kimi ayları, 4 yılda bir tamamlarız 30’a, kimi ayları ise bir arttırırız 30’dan bu yokuşlarda. Ömrümüz hep artar 31’ e eren aylarda. Aralık gibi… 1 Aralıkla araladığımız ayı bir fazla bitiririz hep..

1 Aralık’ta yaşamı o güzel yüreğinle aralayan, etrafa hep ışıyan o güzel yüreğinle hoş geldin yaşamamusti show... Kaçıncı yaşayışın olursa olsun bu anı ama hep sürsün bu anlar. Ömrün hep Aralık ayı gibi her yaşadığın 1 Aralıkta 1 artsın musti show.

1 Aralıkta araladığın hayat pencerenden bizlere de yüreğinin ışıltısını hissettirdiğin için teşekkürler musti show.

^^KaRaYeL^^
"Kişinin Rütbe-i Aklı Görünür Eserinde"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 15:02:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

NICE MUTLU YILLARA GÜZELLİKLERLE DOLU BİR ÖMÜR DİLİYORUM HERŞEY GÖNLİNCE OLSUN.

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''

En son enasfe tarafından 01 Aralık 2008, Pazartesi 15:43:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 15:40:52    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

doğum günün kutlu olsun musti allah sevdiklerinle nice mutlu ve sağlıklı yıllar geçirmeni nasip etsin
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 15:47:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Eger insan her geçen gun yaşlanıyor vede ömru kısalıyorsa kalan ömrünün her sanıyesi daha fazla onem kazanıyordur.ve bu onemli anları paylasanlarda o insan için çok onemli ve çok değerlidir.

Bu degerli ve mutlu anımı paylaşan güzel yurekler(karayel,enasfe,mavideniz)benim için cok değerlisiniz. alkış kırmızı gül

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 16:27:47    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tşk ederiz sende bizim için değerlisin iyiki oymalıtepeye gelmişim ki sizleri tanımışım daha kuvvetli dostluklara inşallah
Başa dön

atun_beni_denizlere

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İSTANBUL

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 16:46:37    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

365 SAYFALIK BIR OYKU DAHA BASLIYOR, HER GUNE BIR YAPRAK SAKLA, HER YAPRAGA BIR OYKU SIGDIR MUTLULUK DE ADINA. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN...MUSTI SHOW....

hediyen:))

<div align="center"><br>Evet hayat hep son sözü söyler ama<br>Benim de cümlelerim var !!!<br></div>
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 17:06:30    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Her öyküyü anlamlı kılan kahramanları vede yasadıklarıdır.Mademki hayatımız öykulerden ibaret sende bu öykülere güzellik katan bir değersin benim için cok tesekkurler esraa kırmızı gül
bu arada forma için cok saol.kaç bedendur bana olurmi acebaaa:))

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 17:39:37    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bende bu dogum gununde bir forma hediye etmek istiyorum eger kabul edersen musti_show

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 01 Aralık 2008, Pazartesi 17:50:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bu forma 10 numara abim.10 nuaralar futbolda en onemlı oyuncular sayılır,sorumlulukları buyuktur.insallah 10 numaranın altında ezilmem.
seve seve kabul ederim abim.cok tesekkurlerr..

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^