Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - SEN YANLIŞ ADAMI SEVDİN BE GÜZELİM
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

SEN YANLIŞ ADAMI SEVDİN BE GÜZELİM

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 08 Temmuz 2009, Çarşamba 14:49:28    Mesaj Konusu: SEN YANLIŞ ADAMI SEVDİN BE GÜZELİM Alıntıyla Cevap Ver

SEN YANLIŞ ADAMI SEVDİN BE GÜZELİM DJ^^SAIR^^ALPASLAN

Benim gibi bahtsız bedeviyi sevmeyecektin
Bana seni seviyorum demeyecektin
Beni hiç tanımayacak hiç görmeyecektin
Keşke hislerine dur diyebilseydin
Bu kadar derin acılar çekmezdin
Sen yanlış adamı sevdin be güzelim

Bilemezdinki benim yaşadıklarımı
Hayatımın bitmeyen çıkmazlarını
Tanıyamazdın içimdeki karamsarlığı
Göremezdin ki bu halinle karanlığımı
Zamanla olan ince hesaplaşmalarımı

Bana korkak diyecek kadar cesurdun sen
Ben ise acılara dayanmaya çalışan bir hastaydım
Aylardır yalnızdım bilmediğin yaslardaydım
Sen gelene kadar derin hayallerdeydim
Zamansız düşlerimin peşindeydim

Benim senin gibi zaferlerim yoktu
İnancımı kaybetmiş yorgun ve bitkindim
Bir garip şairdim şu yeditepeli şehirde
Çaresizliklerim derinde kalemim elimde
Kendimce vuruyordum hayatın bam teline

Talihine küsmüş kendine yenik düşmüş
Bu kalbi keşke hiç sevmeseydin
Benim gibi yarını olmayan birine
Kaderine teslim olmuş bu bedene
Haddinden fazla değer vermeseydin
Ve yanlışının bedelini gözyaşlarınla ödedin

EYÜP SABRİ ALPASLAN (DJ^^SAIR^^ALPASLAN) 8 TEMMUZ 2009

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 08 Temmuz 2009, Çarşamba 15:18:04    Mesaj Konusu: Re: SEN YANLIŞ ADAMI SEVDİN BE GÜZELİM DJ^^SAIR^^ALPASLAN Alıntıyla Cevap Ver

yanlış adam diye bi düşünce olmaz yaa sevda işinde bu yürek işidir gönlün düşer yaptıkları yaşadıkları çeker seni belki de bu halin etkilemiş o nedenle sevmiştir seni nerden belli (:

emeğine sağlık güzeldi ..

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 08 Temmuz 2009, Çarşamba 17:46:37    Mesaj Konusu: Re: SEN YANLIŞ ADAMI SEVDİN BE GÜZELİM DJ^^SAIR^^ALPASLAN Alıntıyla Cevap Ver

Bencede yanlış adam yoktur. Yanlış yapan adam vardır. Seni karamsarlıktan kurtardıgım gün kendime tatıl ismarlayacam şairç Çok güzel dizeler ama bırazda şöyle karamsar olmayan tuttugunu koparan bir şair yazda kendine güvenin artsın.
Yoksa oyle olunca şaire ılham gelmiyormu.Teşekkürler şair alpaslan.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 08 Temmuz 2009, Çarşamba 22:51:06    Mesaj Konusu: Re: SEN YANLIŞ ADAMI SEVDİN BE GÜZELİM DJ^^SAIR^^ALPASLAN Alıntıyla Cevap Ver

alkış alkış alkış yuregine saglik arkadasimmm

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 15:41:14    Mesaj Konusu: Re: SEN YANLIŞ ADAMI SEVDİN BE GÜZELİM DJ^^SAIR^^ALPASLAN Alıntıyla Cevap Ver

teşekkürler hepinize.halil abim sen tatilini yap rahat rahat bu faniyi merak etme:). Benim ki karamsarlık değil hayatın gerçekleri.Kimi anlar kimi anlayamaz saygı duyarım.

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^