Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - erkeklerin kadınlardan ricası
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

erkeklerin kadınlardan ricası
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

KARAKARTAL

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 11:40:01    Mesaj Konusu: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

ERKEKLERİN KADINLARDAN RİCASIDIR

(Yakarış)

Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor.

Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te 'Orda mısın???' diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..!

Mağazada gelinliklere bakıp 'Aaaa ne güzeeel' dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur. Bizi duygusuzlukla suçlamayın. Gelinlik sadece kızların hayalidir erkeklerin değil!!!

Saçlarınızı boyattığınızda bunu fark edemezsek anlayın ki yakışmamıştır ve bu bizim suçumuz değildir.

Çoğu erkek ısrardan ve bir şeyi ikinci kez duymaktan nefret eder; mutlaka ilk söylediğinizi anlamışızdır ama işimize gelmiyordur, lütfen bize geri zekalı muamelesi yapmayın.

Alışveriş yapmak hiç zevkli değildir ve asla zevkli olmayacaktır.

'Beni seviyor musun?' diye sormayın. Emin olun ki sevmiyor olsak yanınızda bir saniye bile durmayız…

Bizden sizinle aynı üzüntüyü yaşamamızı ve size tuvalete kadar eşlik etmemizi beklemeyin, o sizin kız arkadaşlarınızın görevidir.

Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayın.

Biz erkekler gerçekten basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında sadece acıkmışızdır ve sadece ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan 'ekmek niçin masada değil' diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın zira tüm erkekler edebiyatçı değildir…

Eğer farkında olmadan 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle diğer anlamında söylemişizdir, boşuna bizi sıkıntıya sokmayın…

Biz farklı anlamlar taşıyan dolaylı, mecazlı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin ve bizi yormayın…

Eğer şişmanladığınızı düşünüyorsanız ki büyük ihtimalle şişmanlamışsınızdır. Bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruzdur.

En karmaşık durumda bile bizim için temel kural şudur: 'En kolayını seç'. Bizden komplike şeyler beklemeyin.

Erkekler genelde sadece ana renkleri görürler. Mesela, şampanya bir renk değil, bir içkidir bizim için.

Sarımsı Yeşil, Açık Yeşil Likör yeşili, Çimen Yeşili, Kireç Yeşili, Yay Yeşili, Orta Deniz Yeşili

Yukarıda saydıklarınız vallahi hepsi yeşil işte..! Lütfen bizi zorlamayın..?

Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını bilmiyoruzdur lütfen sormayınız ayrıca uyum diye bir şey yoktur ve sırf uyum için giyeceğiniz şeyleri 1 hafta önceden tasarlamanız tamamen sizin takıntınızdır. Mavi kotun üstüne her renk ve desen blüz giyilebilir.

Kırmızı tokanız var ve sırf bu tokaya uyum sağlaması için lütfen kırmızı takım elbise almaya bize mağazaları dolaştırmayınız..!

Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve mutfak gerçekliğinin icrasıdır…

Bizi anlamaya çalışın; ancak bizi anlama işini lütfen fazla abartmayın çünkü çok kolay anlaşılır erkekler.

Evi temizleyip yorulduktan sonra, yüzünüze bakılmayacak haldeyseniz, yaptığınız temizliğin bizim için bir anlamı yoktur, takdir beklemeyin. Temiz bir evden ziyade bakımlı görünen bir kadınla bir evi paylaşmak daha anlamlıdır…

Ev işlerinden sonra yattığınız yerde sızıp kalıyor ve her türlü kur çabasına yorgunum diyorsanız bu bizi bozar… Bir erkeğe temiz evden önce temiz bir eş ve hatta sadece bir eş lazımdır. Temizlik bir temizlikçi tarafından da yapılabilir ama bazı şeyler temizlikçi ile yapılmaz… Yapılmamalı da. Bizi zorlamayın..!

Aylarca süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, mutlaka bir doktora gidin.

Size 'neyiniz var' diye sorduğumuzda, 'hiç bir şeyim yok!!!' derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin sonra bizi anlayışsız durumuna düşürmeyin…

30 civarında ayakkabınız ve dolaplar dolusu elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir.

NOT: Bunu tanıdığınız tüm kadınlara yollayın; bir kere de olsa erkekleri anlasınlar. Mümkün olduğu kadar çok erkeğe de yollayın ki, onlar da yalnız olmadıklarını bilsinler…

__._,_.___

.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 11:48:45    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

Bunları okuduktan sonra, John Gray'in, "Erkekler Mars'tan, Kadınlar Venüs'ten" kitabının, eğlenceli bir özeti gibi geldi bana. Boşuna koca kitabı okumuşum. kahkaha

Çok eğlenceliydi, paylaşım için çok teşekkürler KARAKARTAL, Allah sana alacağın tepkiler için yardım etsin inşallah. alkış kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 11:57:18    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

hatırlıyorum bu yazıyı hoş bir yazı

ama ben bunları yapan bayanlardan değilim (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 12:26:56    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

bu yazıların her kelimesini akıl edenden,birbirlerine göndererek en son hazarın eline ulaştırandan,tüm cesaretini toplayarak bu konuyu forumlara ekleyen HAZAR dan allah razı olsun
hazar seni yürekten kutluyorum..bu konu direkt olarak beni ilgilendiriyor ..ama seni asmaya kalkarlarsa beni tanımıyosun tamammı kahkaha

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 12:59:32    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

Bence bu yazinin cok tepki alacak yani yok. Belki bir kacina katilmasamda genelde dogrulari demis ve erkekleri gercekte iyi tasvir etmis. Onemli olan niyet ve birbirini anlamaktir. Ama biri bunun altina bayanlar erkeklerden ne ister diye onuda bulur eklerse bizde bilgilenir ve saygi duyariz.
Bence gerekli yazilar bunlar. Amac kadinlarin hakkini yemek deyil. Ise ders acisindan bakmali bence.
Fakat kadinlar erkeklerden ne ister onu bekliyorum. tesekkurler hazar SIKISIR san yardimci olurum )))

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 13:48:24    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

gicik hazar iste sendnde böyle bir paylasim beklenirdi zaten ama üzerime alinmiyorum bunlari
Başa dön

KARAKARTAL

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 14:08:27    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

BANA BISEY YAPMAZLAR KORKMAYIN SIZIN DILE GETIREMEDIKLERINIZI BANA GONDERIN BEN EKLERIM .AMA KIM YAZMISSA SUPER OLMUS alkış GERCEKLERI YAZMIS BENDE BUNA INANDIGIM ICIN BUNU YUKLEDIM. SIMDIDEN GUZEL OKUMALAR KAHVELER BENDEN GULE GULE HEPINIZE
Başa dön

KARAKARTAL

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 14:13:25    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

RAMLE UZERINE ALINMANA GEREK YOK ZATEN SENDE FAZLASIYLA VAR BU HUYLAR BU KELIMELER CUMLELER SENI ANLATMAYA YETMEZ SEN 1 NUMARASIN
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 14:58:30    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

karakartal kerdeşim öncelikle aramıza hoşgeldin demek istiyorum

sonra birşey dikkatimi çekti sanırım forum kurallarını okumamışsınız ki yaptığınız hatalar bunun bir göstergesi..

büyük harlerle yazmak ve flod yapmak yani arada bir başka kişi yazmadan ara arkaya yazı yazmak yasaktır

bunlar sadece şuan için gerekenler diğerlerini

forum kuralları başlığı altından okuyabilirsiniz (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

KARAKARTAL

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 15:27:33    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

ELIF KURALLARI BILIYORUM MERAK ETME SEN AMA YINEDE TSK EDERIM BEN HER ZAMAN BUYUK YAZARIM PRENSIP MESELESI KUCUK GORMEK ISTERSEN UZAKTAN OKUYABILIRSIN RAHATSIZ OLUYOSANIZ DAHA YAZMAYIZ BU ILKTI YAZDIGIM SON OLUR
Başa dön

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 16:07:09    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

pehhhhhhh...tam dayaklik bu yaa...

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 15 Haziran 2009, Pazartesi 23:30:29    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
hazar senden ancak boyle bisey beklennir..
ama ben senin bu yazilarina karsilik bende kisaca (sevgilimin) tam tersi biri oldugunu soyleye bilirim..
Mesela benim tlf bi ara kapali olsa hemen ablami yada kardesimi arar:))
Senin burda bahsettigin gibi degil hersey:)
Eger guzel bi paylasim olur diyosan bende yasadiklarimi kisaca yazabilirim
Tam tersi oldugunu goruceksin:)
Ramleye ve Zamansiza soruyom bende anlatayimmi tam tersi oldugunu?
cok tesekkurler paylasim icin emegine saglik cok güldüm sayende
alkış alkış alkış alkış alkış

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 00:03:22    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ben tamamen hazar yazdıklarına katılıyorum bir bayan olarak evt gene olarak bayanları tanımlamış ama bayanlar öyle iste adı üstünde erkekler istediği kadar rica etsin doğamızda var napalım güzeldi tşkler alkış alkış alkış

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 07:11:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Gecem tabiki bekleriz bence en guzel paylasimlar bunlar. Bunlardan mutlulugu arayip bulabiliriz. Hatalarimizi duzeltir daha guzele gidebiliriz. Ben ce bu konuda herkes ne biliyorsa yazmali. Kadinlar beylerinden beyler eslerinden neler bekler edaba uygun sekilde yazilmaliki evlilere hatalarini duzeltmek,bekarlara ise en guzelini yapmak icin ornek bir ders olsun. Bekliyoruz gecem. kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 08:56:20    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

Şaka bir yana, yukarıda verdiğim kitabı, her erkek ve kadın okumalı. Gerçekten erkekler ve kadınlar birbirinen mentalite olarak çok farklı yaratıklar. olaylara verdikleri önem ve değer tamamen farklı. Basit bir örnek vereyim. Erkekler isteklerini daha direk, kadınlar daha dolaylı yaparlar. Kadınlar genelde, "yapabilir misin" türünde sorularla isteklerini belirtirken, erkekler genelde bu soruya, "Elbette" diye cevap verirken, içlerinden, "Bu kadar basit şeyi elbette ki yaparım"diye düşünürler, ama eylemde bulunmazlar. Erkeklerden birşeyin yapılmasını istemenin yolu, direk söylemektir. "Lütfen çöpü döker misin" demek daha doğru bir yaklaşımdır. Asıl sorun da burdan çıkar zaten. Aynı dili konuşuyor olsalar da, semantik (anlamsal ve mantıksal) olarak kullanımları farklıdır.

Olaylara verdikleri önem tamamen farklıdır, erkekler için maddi veya zorluk derecesi yüksek olan bir hediyenin, puanı yüksek, basit hediyelerin puanı düşüktür. Ama kadın için ikisi de aynı değerdedir. Örneğin, doğum gününde alınan, spor kırmızı bir arabanın puanı, o akşam romantik bir yemekle aynıdır. Yüksek puan uzun süre idare etmez, ertesi gün, kırmızı bir gül verilerek, yine bir puan alınması gerekir. kahkaha

Uzun evliliklerin sırlarından önemli bir tanesi de, farklı türlerin birbirlerini anlamalarıdır diye düşünüyorum. Bu kitabı okuduktan sonra, daha farklı düşündüğümü söyleyebilirim. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^