Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - CANIM ARKADAŞIM
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

CANIM ARKADAŞIM

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 01 Şubat 2009, Pazar 19:54:34    Mesaj Konusu: CANIM ARKADAŞIM Alıntıyla Cevap Ver

Ben demiyecem neden birakıp gittin bizi.
Ben demiyecem hani beraber gidecektik gittiğin yerlere.
Ben demiyecem hani sincan kaya'nın zirvesine beraber tırmanacaktık.
Ben demiyecem hani beraber yapacağımız Galiflerimiz vardı.

Biliyorum birdaha oturamayacağız seninle Ador Cafe de
Çay yudumlarken seyredemiyeceğiz şehrin rengarenk ışıklarını.
Ama senin için el açıp dualar ediyor sureler okuyorum hergün Rabbime.
Sen affedicisin ALLAH'ım affına sığınarak geliyoruz yanına.
En küçük günahıdahi varsa onu affet ALLAH'ım.

Ya Rabbim cennetin en güzel yerinde bizleri birdaha ayrılmamak üzere buluştur.
Ya Rabbim beraber cennetin en yüksek zirvesine Firdevsi alaya ulaştır.
Ya Rabbim orada bizlere kevser suyundan kana kana içmeyi nasip eyle.
Ya Rabbim o rengarenk miskokulu çiçekleri seyredip koklamayı nasip eyle.

Tek tesellim senle orada tekrar buluşmak bekle beni güzel kardeşim.
Başta annesi babası kardeşleri olmak üzere tüm sevenlerine sabirlik gönüllerine serinlik ver yarabbim.

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

BÜYÜK RANDEVU
Büyük randevu...Bilsem nerde saat kaçta?
Tabutumun tahtasıbilmem hangi ağaçta?

ZOR
Onu beyni kanayan soylu kafalarasor.
Ölüm zorların zoru yaşamak dahada zor.

KAVUŞMAK
Ne görsem, ötesinde hasret çektiğim diyar;
Kavuşmak nasıl olmaz,mademki ayrılık var?

büyük üstat Necip Fazıl'dan

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 01 Şubat 2009, Pazar 22:03:15    Mesaj Konusu: Re: CANIM ARKADAŞIM Alıntıyla Cevap Ver

enasfe canı gönülden aminnnnnn kırmızı gül

karayel'im nur içinde yat hepimizin duaları seninle cennette buluşmak dileğiyle kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 02 Şubat 2009, Pazartesi 00:21:51    Mesaj Konusu: Re: CANIM ARKADAŞIM Alıntıyla Cevap Ver

amin.....

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

burak

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ızmıt

MesajTarih: 02 Şubat 2009, Pazartesi 11:04:41    Mesaj Konusu: Re: CANIM ARKADAŞIM Alıntıyla Cevap Ver

aminn..... tekrardan mekanın cennet olsun ablacığımmmm kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 02 Şubat 2009, Pazartesi 12:18:08    Mesaj Konusu: Re: CANIM ARKADAŞIM Alıntıyla Cevap Ver

amin ağlamak

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

delimaviii61

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 02 Şubat 2009, Pazartesi 22:27:03    Mesaj Konusu: Re: CANIM ARKADAŞIM Alıntıyla Cevap Ver

amin ağlamak
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 02 Şubat 2009, Pazartesi 23:43:13    Mesaj Konusu: Re: CANIM ARKADAŞIM Alıntıyla Cevap Ver

aminnn... ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak mekanin cennet olsun ^^KaRaYeL^^ kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 03 Şubat 2009, Salı 01:27:49    Mesaj Konusu: Re: CANIM ARKADAŞIM Alıntıyla Cevap Ver

Aminnn inşallahh üzgün MEKANIN CENNET OLSUN..HUZUR İÇİNDE UYU KARAYEL..Beni çok etkiledin..hiç gelmek yazmak istemiyorum:( ağlamak ağlamak

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 12 Şubat 2009, Perşembe 09:52:41    Mesaj Konusu: Re: CANIM ARKADAŞIM Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak amin

<div align="center">"..Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..   Ya da yazmalı..<br>Kalemimle beraber bitene kadar "seni".</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^